2.png                                            

در شرایط سخت رقابتی و اقتصادی، شرکت هایی موفق تر هستند که بتوانند از منابع خود حداکثر استفاده را برده و با کمترین هزینه بهترین خدمات را به مشتریان ارایه نمایند.

شرکت فن آوران هوشمند بینا در سال 1395 پس از کسب موفقیت های لازم توسط گروه مهندسی فناوری اطلاعات داده پردازان هوشمند نوین که ازسال 1391 شروع به فعالیت نموده بوده در سال 1395 رسماً تاسیس گردید و با وجود تیمی مجرب و متخصصین دانشگاهی در زمینه طراحی وب سایت و طراحی و توسعه نرم افزار در ارومیه فعالیت می کند، اینک فن آوران هوشمند بینا با برند بینا افتخار ارائه سرویس و خدمات وب ، نرم افزار به  شرکتها اعم از بزرگ، کوچک، خصوصی و دولتی را داراست .تیم برنامه نویسی ما دارای مهارت های تخصصی در زمینه های(ASP.Net, C#.Net, PHP ,Script, Flash) می باشد که با همراهی تیم هنر(جنبه های گرافیکی وب سایت و نرم افزار) در صدد تامین نیازهای مشتری در سمتی می باشند که به موفقیت هر چه بیشتر مشتری هایمان منجر شود. چرا که هدف اصلی بینا در اولویت اول موفقیت مشتری می باشد.ما به مشتری هایمان در جنبه های خلاقیت، تجارت الکترونیک و هنر حرفه ای برای بروز رسانی هر چه بیشتر شرکت و محصولاتشان، داشتن کاتالوگ های تحت وب قدرتمند، افزایش فروش، کاهش هزینه های تجارت و افزایش میزان بازدید کنندگان (SEO) از طریق برنامه ای مستحکم و انعطاف پذیر کمک می کنیم.

                                                                                                 1.png

هنگامی که نرم افزارى از استحکام و ساختار علمى مناسبى برخوردار باشد به عبارتی به گونهای مطلوب طراحی شده و مراحل تست مناسبى را پشت سرگذاشته باشد، کارآئى بهينهاى خواهد داشت. در اين حالت عملا کاربران بدون هيچ دلهره و دغدغهاى از نرم افزار استفاده می نمایند و اعتماد و اطمينان به نرم افزار، رضايت و آسودگی خاطر آنها را در پى خواهد داشت. نوشتار فوق باور و عقيده مسئولان بینا بوده و شاهد اين مدعا استفاده از نرم افزارهاى اين گروه در اکثر شرکت های تولیدی است. همانا رضايت و اعتماد مشتريان، پشتوانه ای بزرگ برای گروه بینا است.


شعار اساسی شرکت ما:  اخلاق 20، محصولات 20 و خدمات 20

باعث افتخار است که مشتری و حامی باشید.